درباره کافه حیوانات

  • پت شاپ آنلاین کافه حیوانات، فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی حیوانات خانگی است که از ابتدای تاسیس هدفش تنوع محصولات، ارائه محصولات با کیفیت و در عین حال کاهش هزینه های نگهداری حیوان خانگی بوده است.
  • برای این منظور و جهت رفاه حال شما عزیزان ارائه لوازم جانبی سگ مانند جای خواب سگ، باکس حمل و نقل برای سگ، ظرف غذای سگ، اسباب بازی های سگ، فروش قلاده برای سگ، شامپو برای سگ ها، لوازم جانبی گربه مانند اسکرچر گربه، جای خواب گربه، شامپو برای گربه، اسباب بازی گربه، باکس حمل و نقل برای گربه ، فروش انواع غذای سگ مانند غذای سگ ایرانی، غذای سگ خارجی، غذای ارزان برای سگ، فروش غذاهای گربه مانند غذای ایرانی گربه، غذای گربه خارجی، غذای گربه ارزان و همچنین لوازم جانبی جوندگان و پرندگان را با بهترین قیمت عرضه می کند.
  • در کافه حیوانات محصولات برندهای با کیفیت مانند مونژه، بوش، جوسرا، سانابل، سیمبا، هپی کت، رفلکس، رویال کناین، مفید، فیدار، سلبن و … نیز با بهترین قیمت ها عرضه می شوند.
  • لازم به ذکر است که خدمات کافه حیوانات شامل همه شهر ها و استان های کشور می شود و کافه حیوانات جهت بهره مندی همه مردم ایران از خدمات آنلاین خود، هزینه حمل و نقل کالا را بخصوص برای کالای سنگین وزن (مانند خاک گربه و غذاهای با بسته بندی ها سنگین) بسیار پایین تر از نرخ واقعی آن، ارائه می دهد. برای این منظور در صفحه تسویه  حساب به صورت شفاف می توانید هزینه حمل و نقل کالاهای سفارش داده شده را مشاهده نمایید.