فعالیت پت شاپ آنلاین کافه حیوانات مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

کلیه حقوق مرتبط با اضافه و کم کردن کالا و یا قطع فروش به صورت کلی و یا جزئی برای کافه حیوانات محفوظ است.

نحوه ارسال محصولات:

ارسال سفارشات به شهرهای مختلف از طریق خدمات شرکت پست (پیشتاز و سفارشی) انجام می شود. سفارشات در شهر ارومیه در همان روز و از طریق پیک موتوری اررسال می شوند.

کافه حیوانات، هر روز حدود ساعت 11 صبح سفارشات را تحویل شرکت پست میدهد، بنابراین سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت شوند، روز بعد تحویل داده خواهند شد.

زمان تحویل سفارشات به مشتری در پست پیشتاز 3 تا 5 روز کاری، پست سفارشی 5 تا 7 روز کاری و در تیپاکس 24 ساعت تا 72 ساعت است (این زمانبندی میتواند 24 ساعت خطا داشته باشد). سفارشات ارومیه در همان روز تحویل داده می شوند.

کالاهای سفارش داده شده، در کافه حیوانات بازرسی شده و بسته بندی می شوند و سپس تحویل شرکت خدمات پستی داده می شوند. بنابراین هر گونه نقص یا آسیب فیزیکی احتمالی، برعهده شرکت حمل و نقل پست می باشد، اما جهت رفاه حال شما، کافه حیوانات چنین مواردی را پیگیری خواهد کرد.

با توجه به مشکلات عدیده ای که به دنبال مرجوع کردن کالا ممکن است اتفاق بیفتند (آسیب در مسیر حمل و نقل، انتقال بیماری، تحمیل هزینه ارجاع و …) امکان این امر در سفارشات شهرهای دیگر به جز ارومیه وجود ندارد. مرجوعی در شهر ارومیه در صورت باز نشدن بسته بندی و فقط در همان روز سفارش پذیرفته می شود.

پس از ثبت سفارش امکان انصراف از خرید یا مرجوع کردن کالا وجود ندارد لذا در خرید خود نهایت دقت را به عمل آورید.