قوانین و مقررات پت شاپ آنلاین کافه حیوانات

   فعالیت پت شاپ آنلاین کافه حیوانات مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

کلیه حقوق مرتبط با اضافه و کم کردن کالا و یا قطع فروش به صورت کلی و یا جزئی برای کافه حیوانات محفوظ است.

    نحوه ارسال محصولات:

ارسال محصولات موجود در انبار، به شهر تهران و سایر شهرهای کشور انجام می شود. ارسال محصولات با استفاده از خدمات شرکت پست و تیپاکس بوده و با توجه به برنامه کاری شرکت پست، سفارشات ثبت شده در کافه حیوانات، هر روز قبل از ساعت 9 تحویل این شرکت داده می شوند، بنابراین سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت شوند، روز بعد تحویل شرکت پست خواهند شد. زمان تحویل سفارشات که در وبسایت کافه حیوانات ذکر شده است تقریبی بوده و با توجه به اینکه این امر توسط شرکتهای پست و تیپاکس انجام می شود و از عهده کافه حیوانات خارج است، امکان ذکر زمان دقیق تحویل سفارشات امکان پذیر نیست.

  دقت فرمایید که هزینه ارسال سفارشات تماما توسط کافه حیوانات پرداخت می شود و مشتری نباید هیچگونه هزینه ای به عنوان حمل و نقل یا عناوین دیگر به هیچ فردی پرداخت کند. (در حمل و  نقل به وسیله تیپاکس در شهرستان ها، پرداخت هزینه ارسال درب منزل خواهد بود).

کالاهای سفارش داده شده، در کافه حیوانات بازرسی شده و بسته بندی می شوند و سپس تحویل شرکت پست داده می شوند. بنابراین هر گونه نقص یا آسیب فیزیکی احتمالی، برعهده شرکت حمل و نقل پست می باشد، اما جهت رفاه حال شما، کافه حیوانات چنین مواردی را پیگیری خواهد کرد.

   با توجه به مشکلات عدیده ای که به دنبال مرجوع کردن کالا ممکن است اتفاق بیفتند (آسیب در مسیر حمل و نقل، انتقال بیماری، تحمیل هزینه ارجاع و …) امکان این امر وجود ندارد.

سفارشاتی که ثبت و پرداخت شده اند، تا قبل از ارسال، قابل کنسل شدن هستند و در صورت لغو سفارش، کافه حیوانات ظرف 48 ساعت مبلغ پرداخت شده را به مشتری باز خواهد گرداند.

مرجوع کردن کالا فقط در صورتی که کالای ارسال شده با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد امکان پذیر است. در این صورت پس از ارجاع کالا، به انتخاب مشتری کالا تعویض شده یا مبلغ پرداختی طی 48 ساعت به مشتری عودت داده خواهد شد.